Швидка консультація
Write Close
Close
Напишіть нам
Ми в мессенджерах
Telegram
Viber
Виїздні квести
Захоплюючі квести від Парку Zакревскього Періоду там, де Вам зручно
Ми вас проконсультуємо!
Залиште свої дані і ми вам зателефонуємо
Дитячі виїздні квести це
Це можливість прикрасити важливе для вашої дитини свято. А ви в цей час зможете відпочити або присвятити час іншим заняттям.

Квест складається з інтерактивної програми, цікавих завдань, логічних підказок і захоплюючого сюжету. Для дітей це стане святом емоцій і незабутнім способом провести час.

Проходження квесту згуртує дітлахів. Дітям доведеться разом знаходити ключі до розгадок таємниць, пробиратися через різні перешкоди, та долати усі труднощі на шляху до мети!


Переваги
Переваги виїздних квестів над квест-кімнатою
Зручність
Немає необхідності витрачати час на поїздку до локації
Адаптація
Загадки адаптуються під вік та навички дітей
Гнучкість
Виїзний квест може проводитися де завгодно і коли завгодно
Свобода
Більше місця для активних ігор
Ціни
Дитячі квести
Пакет "Mini"
Пакет "Medium"
Пакет "Full"
Організатор
Ведучий квест-програми
Тематичні реклвізити і загадки
Вода для учасників квесту
Аніматор
Диплом про завершення гри
Ігри з аніматором після квесту
20 хв.
50 хв.
Тематичний аквагрим
Тематичний реквізит та аксесуари всім учасникам
Тематична фотозона
Кількість учасників
До 5 (за кожну доп. дитину +100 грн)
До 8 (за кожну доп. дитину +100 грн)
До 10 (за кожну доп. дитину +100 грн)
Тривалість
60 хв
80 хв
110 хв
Вартість
1000 грн
1800 грн
3500 грн
Додаткові послуги
Додатково до квестів чи анімації ви можете обрати наступні послуги
Додатковий аніматор на 60 хв
від 500 грн
Фотозона
від 500 грн
Індивідуальний сценрій
від 1000 грн
Піньята
від 600 грн
Тематична фотозона
від 300 грн
Аквагрим
від 800 грн
Піньята
від 400 грн
Оформлення локації кульками
від 1500 грн
Мильне шоу
від 800 грн
Хімічне шоу
від 1200 грн
Для якого віку підходить квест?
Від 5 до 14 років, вік обговорюється з замовником індивідуально, під кожен вік ми підбираємо різні сеттінги загадок.
Де можна провести Квест?
У Києві та Київській області, в нашому просторі, в школі, дитячому садку, квартирі, заміському будинку, на природі, в парку, в лісі, кафе, антикафе, ресторані, в торгових центрах, дозвіллєвих дитячих центрах, школах мистецтв.
Як проходить виїзний квест?
Інтерактивні квести проводять тільки досвідчені ведучі. Вони приїжджають за 1 годину до початку гри і готують все необхідне обладнання, розкладають реквізит, налаштовують апаратуру. Після, ведучий і аніматор знайомляться з дітьми, проводять короткий інструктаж. І починається сам квест, який триває 45-90 хвилин (в залежності від обраного пакета).
Квест вже близько
Залиште Ваші контакти і ми швидко Вам зателефонуємо
Ваш номер телефону
Темний Чаклун відновив колишню могутність
Злий і похмурий Темний Чаклун посварився з білим магом і той відібрав у нього давні могутні чари, без яких Чаклун - сам не свій. А ми - команда Допомогаторів, які дали урочисту клятву всім допомагати! Ми намагаємося допомогти Чаклунові з його бідою і заодно перевиховати його, зробити м'яким, чуйним і добрим!

Ми даємо можливість нашим юним учасникам поринути у дорослий світ: розрізняти добро і зло, вчитися допомагати іншим, змінювати оточуючих на краще! А також учасників чекають: веселі пригоди, незвичайні загадки, захоплюючі вікторини, випробування на спритність і уважність і багато іншого!

Приєднуйтесь, орден Допомогаторів вже чекає Вас!


Загублені скарби і тисяча піратів
Капітан Борода проплив вже не одну тисячу миль, на своїй дірявої шхуні, в пошуках міфічних скарбів. І ось - він у кінцевої точці, але чи все так просто? Перед виходом на берег на нього напали пірати і відібрали карту, що веде до заповітного скарбу, в запалі сутички у одного з піратів випав з кишені смартфон - це єдина зачіпка. Що робити? Виходу немає, або є? Звичайно, є, Капітан Борода, ніколи не здається, тисяча медуз йому в глотку, потрібно набрати команду молодих матросів і кинутися в саме серце піратського лігва! Вперед! На абордаж!!!

Ми зануримо юних учасників в атмосферу піратських битв і нестримної боротьби за скарби. Дітлахи зможуть згуртуватися в справжню команду, пізнати на власному досвіді, що таке хоробрість, вірність і дружба! А на шляху до скарбів вони зіткнуться з одвічними питаннями: «Чи варто вирішувати проблеми силою або підхід розуму більш продуктивний?», «Чи варто діяти поодинці або успіх - це командна гра?»


Котики шукають загублену корону правителя
Мур-мяу-мяу-мур -р-р, ах, ця людська мова вічно забувається ... мяу- у-у мене виникли невеликі труднощі, поки я лежав на сонечку і грів лапки ... Мур-р, у мене вкрали мою корону, а як я буду правити людьми без корони? Хоч всі і знають, що коти на землі найголовніші, але з короною воно вірніше ... Мур-р-дітлахи, мені ліньки вас просити, але, може, ви самі раптом вирішите мені допомогти? Корону вкрали, але сліди викрадачі залишили!

Кошенята, може, пошукаємо їх або ще трохи полежимо на сонечку і потім пошукаємо їх?

Діти, разом з милими котиками, рятують регалії Короля Котів, тернистий і складний шлях до мети, але ми точно впевнені, що Ваші діти впораються, і перемоги додадуть їм впевненості в собі, а не складні головоломки розширять їх кругозір.


Наші контакти
м.Київ
вул. Миколи Закревського, 61/2