Швидка консультація
Close
Напишіть нам
Ми в мессенджерах
Telegram
Viber
Організація виїзних квестів, шоу, майстер-класів
для дітей
Захоплюючі програми від Парку Zакревскього Періоду там, де Вам зручно
Ми вас проконсультуємо!
Залиште свої дані і ми вам зателефонуємо
Дитячі виїзні квести це
Це можливість прикрасити важливе для вашої дитини свято. А ви в цей час зможете відпочити або присвятити час іншим заняттям.

Квест складається з інтерактивної програми, цікавих завдань, логічних підказок і захоплюючого сюжету. Для дітей це стане святом емоцій і незабутнім способом провести час.

Проходження квесту згуртує дітлахів. Дітям доведеться разом знаходити ключі до розгадок таємниць, пробиратися через різні перешкоди, та долати усі труднощі на шляху до мети!


Переваги
Переваги виїзних розваг для дітей
Зручність
Немає необхідності витрачати час на поїздку до локації
Адаптація
Розваги адаптуються під вік та навички дітей
Гнучкість
Виїзні розваги можуть проводитися де завгодно і коли завгодно
Свобода
Більше місця для активних ігор
Ми розробили 3 оптимальні паркети розваг для дітей "під ключ".
Вони містять найпопулярніші, найулюбленіші розваги дітей.
Якщо не визначились, які саме розваги замовити на дитяче свято,
пакетні пропозиції - це ваш вибір!
Сценарії квестів
Ви можете вибрати наші базові квести. Або ж ми можемо додати до них безліч цікавих складових! Також розробляємо квести за індивідуальним замовленням.
Пакети розваг під ключ:
Або підберіть розваги на дитяче свято
індивідуально:
Дитячі квести
Дитячі квести
Пакет "Standart"
Пакет "Full"
Організатор\координатор
Ведучий програми
Тематичний реквізит і загадки
Вода для учасників квесту
Доп аніматор (зазвичай злодій, або другий ведучий)
Диплом про завершення квесту
Аквагрим або ігри за аніматором після квесту
30 хв.
Тривалість
60 хв
90 хв
Вартість
1900 грн
2800 грн
Додаткові розваги для дітей:
Додатковий аніматор на 60 хв
600 грн
Піньята з цукерками
від 900 грн
Аквагрим (за 8 дітей)
800 грн
Аквагрим +1 дитина
+100 грн
Ростовий ведмідь
від 1200 грн
Слайм (за 5 дітей)
1200 грн
Слайм +1 дитина
+200 грн
Декупаж дерв'яної дощечки (ціна за 5 дітей)
від 1400 грн
Декупаж + 1 дитина
+250 грн
Розпис сумок
від 1200 грн
Розпис сумок +1 дитина
+200 грн
Для якого віку підходить квест?
Від 5 до 14 років, вік обговорюється з замовником індивідуально, під кожен вік ми підбираємо різні сеттінги загадок.
Де можна провести Квест?
У Києві та Київській області, в нашому просторі, в школі, дитячому садку, квартирі, заміському будинку, на природі, в парку, в лісі, кафе, антикафе, ресторані, в торгових центрах, дозвіллєвих дитячих центрах, школах мистецтв.
Як проходить виїзний квест?
Інтерактивні квести проводять тільки досвідчені ведучі. Вони приїжджають за 1 годину до початку гри і готують все необхідне обладнання, розкладають реквізит, налаштовують апаратуру. Після, ведучий і аніматор знайомляться з дітьми, проводять короткий інструктаж. І починається сам квест, який триває 45-90 хвилин (в залежності від обраного пакета).
Квест вже близько
Залиште Ваші контакти і ми швидко Вам зателефонуємо
Ваш номер телефону
Темний Чаклун відновив колишню могутність
Злий і похмурий Темний Чаклун посварився з білим магом і той відібрав у нього давні могутні чари, без яких Чаклун - сам не свій. А ми - команда Допомогаторів, які дали урочисту клятву всім допомагати! Ми намагаємося допомогти Чаклунові з його бідою і заодно перевиховати його, зробити м'яким, чуйним і добрим!

Ми даємо можливість нашим юним учасникам поринути у дорослий світ: розрізняти добро і зло, вчитися допомагати іншим, змінювати оточуючих на краще! А також учасників чекають: веселі пригоди, незвичайні загадки, захоплюючі вікторини, випробування на спритність і уважність і багато іншого!

Приєднуйтесь, орден Допомогаторів вже чекає Вас!


Загублені скарби і тисяча піратів
Капітан Борода проплив вже не одну тисячу миль, на своїй дірявої шхуні, в пошуках міфічних скарбів. І ось - він у кінцевої точці, але чи все так просто? Перед виходом на берег на нього напали пірати і відібрали карту, що веде до заповітного скарбу, в запалі сутички у одного з піратів випав з кишені смартфон - це єдина зачіпка. Що робити? Виходу немає, або є? Звичайно, є, Капітан Борода, ніколи не здається, тисяча медуз йому в глотку, потрібно набрати команду молодих матросів і кинутися в саме серце піратського лігва! Вперед! На абордаж!!!

Ми зануримо юних учасників в атмосферу піратських битв і нестримної боротьби за скарби. Дітлахи зможуть згуртуватися в справжню команду, пізнати на власному досвіді, що таке хоробрість, вірність і дружба! А на шляху до скарбів вони зіткнуться з одвічними питаннями: «Чи варто вирішувати проблеми силою або підхід розуму більш продуктивний?», «Чи варто діяти поодинці або успіх - це командна гра?»


Котики шукають загублену корону правителя
Мур-мяу-мяу-мур -р-р, ах, ця людська мова вічно забувається ... мяу- у-у мене виникли невеликі труднощі, поки я лежав на сонечку і грів лапки ... Мур-р, у мене вкрали мою корону, а як я буду правити людьми без корони? Хоч всі і знають, що коти на землі найголовніші, але з короною воно вірніше ... Мур-р-дітлахи, мені ліньки вас просити, але, може, ви самі раптом вирішите мені допомогти? Корону вкрали, але сліди викрадачі залишили!

Кошенята, може, пошукаємо їх або ще трохи полежимо на сонечку і потім пошукаємо їх?

Діти, разом з милими котиками, рятують регалії Короля Котів, тернистий і складний шлях до мети, але ми точно впевнені, що Ваші діти впораються, і перемоги додадуть їм впевненості в собі, а не складні головоломки розширять їх кругозір.


Наші контакти
м.Київ
вул. Миколи Закревського, 61/2